Podszewki

Podszewki wiskozowe

Duży wybór podszewek wiskozowych w różnych artykułach, gramaturach i szerokościach od 140 do 160 cm. Splot Twill, Taffeta, Rhadame lub Żakard.

Zobacz

Podszewki acetatowe

Podszewki acetatowe taffeta, rhadame, twill lub żakard.

Zobacz

Podszewki mieszane

Mieszanki wiskozy i acetatu, wiskozy i poliestru lub acetatu i poliestru. Występują w splotach twill, taffeta, rhadame lub żakard.

Zobacz

Podszewki poliestrowe

Podszewki taffeta 170T, 180T, 190T, Toray, drukowane, żakardowe, twill, rhadame, satynowe, pikowane

Zobacz

Podszewki żakardowe

Podszewki żakardowe wiskozowe, acetatowe, wiskozowo-acetatowe lub poliestrowe. Ponad 100 wzorów oraz wersji kolorystycznych.

Zobacz

Podszewki elastyczne

Podszewki poliestrowe elastyczne z dodatkiem włókien elastycznych lub o budowie gwarantującej rozciągliwość do 6%.

Zobacz

Podszewki drukowane

Akcesoria do maszyn, igły do maszyn domowych i przemysłowych, igły do szycia ręcznego, klej do tkanin, kreda krawiecka, kredki krawieckie, miary krawieckie, naparstki, nożyczki krawieckie, oleje do maszyn, szpilki krawieckie, szpulki do maszyn.

Zobacz

Podszewki pikowane

Podszewki poliestrowe pikowane nićmi lub ultradźwiękami jednostronnie lub obustronnie. Pikujemy również tkaniny na zamówienie.

Zobacz

Rękawówki

Podszewki stosowane najczęściej w rękawach marynarek, żakietów, płaszczy lub kurtek. Rękawówki mogą być poliestrowe, wiskozowe, wiskozowo-acetatowe lub wiskozowo-poliestrowe

Zobacz
Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Akceptuję
Odrzuć