Dodatki krawieckie

Akcesoria krawieckie

Akcesoria do maszyn, igły do maszyn domowych i przemysłowych, igły do szycia ręcznego, klej do tkanin, kreda krawiecka, kredki krawieckie, miary krawieckie, naparstki, nożyczki krawieckie, oleje do maszyn, szpilki krawieckie, szpulki do maszyn.

Zobacz

Galanteria metalowa

Karabińczyki, klamry, kółka, półkółka, nity, oczka, ramki, regulatory, przyrządy do montażu, wycinaki, końcówki do przyrządów

Zobacz

Galanteria plastikowa

Klamry, regulatory, końcówki do sznurków, ramki, stopery, tulejki samozaciskowe, wieszaki do krawatów, spinki do koszul, klipsy do spodni, zawieszki do smyczy, złączki bezpieczeństwa, kółka, półkółka.

Zobacz

Gumy

Gumy bieliźniane, dziane, tkane, obuwnicze, ortopedyczne, szelkowe, tapicerskie, żyłkowe, gumy żakardowe z logo, gumy do druku sublimacyjnego

Zobacz

Guziki

Guziki z logo, garniturowe, koszulowe, grawerowane, drukowane, metalizowane, metalowe, oblekane, płaszczowe, żakietowe, pościelowe, kołki odzieżowe.

Zobacz

Nici Coats

Nici przemysłowe do każdego rodzaju tkaniny i specyfiki produktu. W ofercie: nici poliestrowe, bawełniane, bawełniano-poliestrowe, aramidowe, meta-aramidowe, kevlarowe, z włókien NOMEX, monofilamentowe, teksturowane, trudnopalne, wodoodporne, antybakteryjne, elastyczne i inne specjalistyczne produkty.

Zobacz

Sznury

Sznury bistorowe, sznurki biżuteryjne, gorseciarskie, odzieżowe, ozdobne, techniczne, woskowe, żaluzjowe, sznurowadła, sznurki do makramy, dekoracyjne.

Zobacz

Taśmy

Taśmy logobandy, smyczowe, atłasowe, dekoracyjne, do podklejania szwów, firanowe, zasłonowe, gurtowe, lamówkowe, nośne, obszyciowe, obuwnicze, odblaskowe, ozdobne, rypsowe, dywanowe, spodniowe, rzepowe, taśmy z frędzlami, taśmy z pomponami.

Zobacz

Wieszaki odzieżowe

Wieszaki garniturowe, płaszczowe, spodniowe, żakietowe, spódnicowe, bluzkowe, bieliźniane, dziecięce, uniwersalne.

Zobacz

Wkłady barkowe

Wkłady obszywane, nieobszywane, raglanowe, fastrygowane, żakietowe, marynarkowe, wypełnienie kuli rękawa.

Zobacz

Zamki błyskawiczne

Zamki błyskawiczne spiralne, kostkowe, metalowe, ozdobne, taśmy zamkowe, suwaki, taśmy pościelowe, zamki materacowe, zamki odblaskowe.

Zobacz

Zapięcia

Haki do spodni, haftki, napy, springi, guziki do jeansu, zatrzaski metalowe, zatrzaski plastikowe

Zobacz
Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Akceptuję
Odrzuć