Akcesoria krawieckie

Akcesoria do maszyn

Stopki do maszyn, prowadniki.

Igły do maszyn przemysłowych i domowych

Igły do maszyn przemysłowych i domowych marki Schmetz, Organ oraz TNI

Kleje do tkanin

Kleje renomowanej niemieckiej firmy Gutermann sprawdzając się w szerokim zakresie zastosowań. Szybkość sklejenia i neutralna barwa to niezaprzeczalne atuty tych klejów.

Kreda i kredki krawieckie

W naszej ofercie znajduje się: kreda krawiecka, kreda krawiecka znikająca, kredki krawieckie, mydełko krawieckie. Są to podstawowe akcesoria wykorzystywane w każdej pracownicy krawieckiej oraz dużych szwalniach w procesie rysowania wykrojów na tkaninie.

Miary krawieckie

Miara krawiecka to podstawowe narzędzie każdego krawca. W ofercie posiadamy miary krawieckie dwustronne cm/cm oraz cm/cal. Oferujemy także przymiary krawieckie drewniane oraz naklejane na blat maszyny krawieckiej lub stołu krojczego.

akcesoria-do-szycia-recznego-600x400

Akcesoria do szycia ręcznego

Szeroki wybór akcesoriów do szycia ręcznego takich jak naparstki, nawlekacze, zestawy igieł do szycia ręcznego itd.

Nożyczki krawieckie

Nożyczki krawieckie znanych marek: Fiskars, Premax, Texi.
Do wyboru różne rodzaje nożyczek: kute ze stali nierdzewnej, z tytanową powłoką, nożyczki dla leworęcznych, nożyczki do obcinania nitek, nożyczki do robienia nadcinków, nożyczki do haftu, nożyczki zygzak i wiele innych. Dodatkowo w ofercie posiadamy ostrzałki do nożyczek Fiskars i Premax.

Oleje do maszyn

Oleje wazelinowy lub olej silikonowy w opakowaniach o pojemności od 75 ml do 10 litrów. Zapewniają doskonałe smarowanie maszyn do szycia.

Chemia SPIRIT

Szeroki wybór preparatów chemicznych marki SPIRIT w sprayu takich jak klej tymczasowy,olej wazelinowy, odplamiacz, odrdzewiacz, silikon antyelektrostatyczny, pianka czyszcząca, sprężone powietrze, impregnat, zmywacz, smar lepki, smar suchy i wiele innych.

Szpilki krawieckie

Posiadamy w ofercie szpilki krawieckie hartowane w rozmiarach od 13 mm do 75 mm, bez kolorowej główki i z kolorowymi główkami pakowane w opakowania 30 gr, 0.5 kg, 1 kg, 5 kg lub inne na specjalne zamówienie.