Wkłady barkowe

Wkłady surowe

Wkłady odzieżowe surowe wycinane z pianki w wielu kształtach, grubościach i rozmiarach. Istnieje możliwość wykonania wkładu barkowego na podstawie dostarczonego wzoru.

Wkłady obszywane

Wkłady barkowe obszywane dostępne są w wersji zwykłej i nieżółknącej. Standardowo wykonywane w dwóch kolorach: białym i czarnym. Istnieje możliwość wykonania wkładu barkowego obszytego tkaniną w innym kolorze np. ecru, beżowym (cielistym), szarym.

Wkłady fastrygowane

Wkład może składać się z kilki warstw np. włókniny, pianki i sztywnika. Całość połączona jest fastrygą. Oprócz gotowych modeli możemy wykonać wkład według dostarczonego wzoru z możliwością modyfikacji surowca

Wkłady z klejem

Istnieje możliwość naniesienia na wkład barkowy kleju aktywowanego na gorąco. Niektóre modele wkładów mogą mieć naniesiony klej w standardzie. W sprawie szczegółowej oferty skontaktuj się z naszym działem handlowym.

Wypełnienie kuli rękawa

Odpowiednio dobrany wkład barkowy i wypełnienie kuli rękawa to gwarancja poprawnego wyglądu odzieży oraz odpowiedniej sylwetki. W ofercie posiadamy gotowe wypełnienia kuli rękawa lub specjalne włókniny igłowane do samodzielnego wykroju kuli rękawa. Włókniny dostępne są w kolorze czarnym, szarym i białym.